SSS

SSS

ANKETTEN ELDE EDİLEN VERİLER NASIL KULLANILIR?
KAYIT OLUNCA NEDEN NHK WORLD DIŞINDAKİ BAŞKA E-POSTA ADRESLERİNDEN (ALAN ADLARINDAN) MESAJLAR ALDIM?
NEDEN NHK WORLD İLE İLGİSİ OLMAYAN ANKETLERE KATILMA DAVETLERİ ALDIM?
BU HİZMETİN HERHANGİ BİR ÜCRETİ VAR MI?
PUAN BAKİYEMİNASIL DOĞRULAYABİLİRİM?
TOPLANAN PUANLARIMI NE İLE DEĞİŞTİREBİLİRİM?
KAYITLI BİLGİLERİMİN İÇERİKLERİNİ NEREDEN KONTROL EDEBİLİRİM?
KAYITLI VERİLERİM UYGUN ŞEKİLDE İŞLENİYOR MU?
BUNDAN SONRA PANEL ÜYESİ OLARAK KATILMAK İSTEMEZSEM NE YAPABİLİRİM?
HERHANGİ BİR SATIŞ TALEBİ VE TEKLİFİ ALACAK MIYIM?
KİŞİSEL BİLGİLER NASIL İŞLENİYOR?

Anketlerden gelen toplu, bireysel kimliği tespit edilemeyen veriler NHK WORLD tarafından içerikleri geliştirmek üzere kullanılacaktır. NHK WORLD dışındaki şirketlerin anketleri bu şirketlerin pazarlama ve promosyon faaliyetlerinin yanı sıra yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılması için kullanılacaktır.

Kayıtlı verilerinizin yönetiminin yanı sıra araştırma panelinin yönetimi Litvanya Merkezli Bilişim teknolojisi ve veri toplama firması Syno International tarafından yürütülmektedir. Kayıt ve doğrulama e-postaları info@synopanel.com adresinden gönderilecektir. Syno International hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buraya tıklayın.

Bazen NHK WORLD dışındaki diğer şirketlerin anketlerine katılmanız istenecektir. Sonuçlar bu şirketlerin pazarlama ve promosyon faaliyetlerinin yanı sıra yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılması için kullanılacaktır. İşbirliğiniz bizi son derece memnun edecektir.

Herhangi bir ücret yoktur. Hem kayıt, hem de hizmet ücretsizdir.

Hesabınıza giriş yaptığınızda sağ üst köşede bakiyenizi göreceksiniz. Sekmeye tıklarsanız, ödül geçmişinizi kontrol edebilirsiniz ve aynı zamanda ödemenizi alabilirsiniz. Minimum miktar 10 Euro’ya karşılık gelmektedir.

Bir ödülü almak için gerekli en az puan miktarını topladığınızda, bu miktarı PayPal, Amazon Hediye Kartı, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki GCODES veya Hindistan’daki GCODES ve Güney Afrika’da PayPal ile nakit paraya veya hediye kartına çevirebilirsiniz. 

Hesabınıza giriş yaparsanız, sağ üst köşede Kullanıcı sekmesini bulacaksınız.

Kayıtlı verileriniz Syno International Inc. tarafından sıkı bir şekilde yönetilmektedir. Şirketin gizlilik politikasını görüntülemek için, buraya tıklayın.

Hesabınıza giriş yapın ve Kullanıcı sekmesine tıklayın. “Hesabı düzenle”ye tıklayın. Alt tarafta “PANEL üyeliğinden ayrıl” şeklinde bir mesaj göreceksiniz. O mesaja tıklayın.

Bu ankete katılmakla, ilgili şirketlerden hiçbir satış talebi veya teklifi almayacaksınız.

Verdiğiniz tüm kişisel veriler Syno International Inc. tarafından kendi Gizlilik Politikalarına uygun olarak sıkı bir şekilde yönetilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen gizlilik politikamızı buradan inceleyin.

Your personal data might be provided for the purpose of maintaining NHK WORLD Research Panel and administering surveys to the following parties: NHK, NHK International Inc., and Nippon Research Center. All the parties involved commit to protecting your personal data in accordance to the applicable legislation.