FAQ

Search our FAQs below

FAQs

چگونه از داده‌های به‌دست آمده از پرسشنامه استفاده می‌شود؟
چرا بعد از ثبت‌نام، پیام‌هایی از نشانی‌های ایمیل (دامنه‌هایی) غیر از NHK WORLD-JAPAN دریافت کردم؟
چرا دعوت‌هایی برای شرکت در نظرسنجی‌های غیرمرتبط با NHK WORLD-JAPAN دریافت کردم؟
آیا این سرویس هزینه دارد؟
چگونه می‌توانم موجودی امتیازم را ببینم؟
پاداش جمع‌آوری‌شده را به چه چیزی می‌توانم تبدیل کنم؟
کجا می‌توانم محتوای اطلاعات ثبت‌شده‌ام را بررسی کنم؟
آیا داده‌های ثبت‌شده من تحت مدیریت صحیحی هستند؟
اگر دیگر نخواهم به‌عنوان عضوی از پانل در نظرسنجی‌ها مشارکت کنم، چه کار باید انجام دهم؟
آیا پیشنهادهای فروش یا درخواست‌های ناخواسته دریافت می‌کنم؟
اطلاعات شخصی چگونه به کار گرفته و مدیریت می‌شوند؟

NHK WORLD-JAPAN برای بهبود محتوای خود از داده‌های جمعی حاصل از نظرسنجی‌ها که به‌طور فردی قابل شناسایی نیستند استفاده می‌کند. نظرسنجی‌های مربوط به شرکت‌هایی غیر از NHK WORLD-JAPAN برای فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی آن شرکت‌ها استفاده می‌شوند و در محصولات و سرویس‌های جدید نیز منعکس می‌شوند.

مدیریت داده‌های ثبت‌شده شما و همچنین مدیریت پانل پژوهش، توسط شرکت Syno International (یک شرکت فناوری اطلاعات و جمع‌آوری داده واقع در لیتوانی) انجام می‌شود. ایمیل‌های ثبت‌نام و تأیید از نشانی info@synopanel.com ارسال می‌شود. برای اطلاعات بیشتر درباره Syno International ، لطفاً اینجا را کلیک کنید

گاهی اوقات از شما خواسته می‌شود در نظرسنجی شرکت‌هایی غیر از NHK WORLD-JAPAN شرکت کنید. نتایج برای فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی آن شرکت‌ها استفاده می‌شوند و در محصولات و سرویس‌های جدید نیز منعکس می‌شوند. از مشارکت شما صمیمانه قدردانی می‌کنیم.

این سرویس هیچ هزینه‌ای ندارد. هم ثبت‌نام و هم سرویس رایگان هستند.

کافی است به سیستم حسابتان وارد شوید، موجودی‌تان را در گوشه سمت راست بالا خواهید دید. با کلیک کردن روی برگه، می‌توانید از پاداش پرداختی‌تان استفاده کنید و همچنین سابقه پاداش خود را بررسی کنید. حداقل مبلغ، معادل ۱۰ یورو است.

بعد از جمع‌آوری حداقل مبلغ مورد نیاز برای استفاده از پاداش، می‌توانید آن مبلغ را به پول نقد یا کارت هدیه تبدیل کنید. برای اطلاع از نحوه تبدیل امتیاز در کشورتان، لطفاً به اینجا مراجعه کنید.

اگر به سیستم حسابتان وارد شوید، برگه User (کاربر) را در گوشه سمت راست بالاترین بخش صفحه پیدا می‌کنید.

داده‌های ثبت‌شده شما به‌طور دقیق توسط Syno International, Inc.‎ . مدیریت می‌شوند. برای مشاهده سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت، اینجا را کلیک کنید.

به سیستم حسابتان وارد شوید و روی برگه User (کاربر) کلیک کنید. روی «Edit account» (ویرایش حساب) کلیک کنید. در پایین پیام «Unsubscribe from PANEL» (لغو اشتراک از پانل) را خواهید دید. روی پیام کلیک کنید

با شرکت در این نظرسنجی، هیچ پیشنهاد فروش یا درخواست ناخواسته‌ای از شرکت‌های مربوطه دریافت نخواهید کرد.

همه داده‌های شخصی‌ که ارائه می‌کنید، به‌طور دقیق توسط Syno International, Inc.‎ مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مدیریت می‌شود. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری دریافت کنید، لطفاً مستندات سیاست حفظ حریم خصوصی ما را در اینجا ببینید

ممکن است داده‌های خصوصی شما با هدف حفظ و نگهداری «پانل پژوهش NHK WORLD-JAPAN» و انجام نظرسنجی‌ها، به این طرفین ارائه شود: NHK، ‏NHK International Inc.‎ و Nippon Research Center. کلیه طر‌ف‌های درگیر متعهد هستند مطابق با قوانین قابل اجرا از داده‌های شخصی شما محافظت کنند.